Kaip tapti pirkėju

    Peržiūrėti Platformoje patalpintus skelbimus gali bet kuris to pageidaujantis asmuo. Tačiau sudaryti pirkimo-pardavimo sutartis per Platformą, rašyti komentarus ar atsiliepimus Platformoje ar bendrauti su Pardavėju Platformos pagalba gali tik registruoti Pirkėjai.

Jei Pirkėjas yra užsiregistravęs kaip Pardavėjas, Pirkėjui nieko papildomai atlikti nereikia.

Naujas Pirkėjas, norėdamas sudaryti pirkimo-pardavimo sutartį Platformoje, turi užpildyti registravimosi formą ir suvesti savo asmens duomenis Platformoje. Suvedus prašomus duomenis, Pirkėjui bus sukurta asmeninė paskyra.

Atkreiptinas dėmesys, kad aukcionas.lt nereikalauja Pirkėjų patvirtinti tapatybės, jungiantis prie Paysera paskyros, todėl Pardavėjai turėtų atkreipti dėmesį į tai priimdami sprendimą dėl pirkimo-pardavimo sutarties vykdymo tvarkos.

Aukcionas.lt turi teisę tiek Pirkėjo registracijos metu, tiek bet kuriuo metu po registracijos, paprašyti pateikti Pirkėjo tam tikrus duomenis, dokumentus ar atlikti veiksmus, kurių pasėkoje aukcionas.lt galėtų identifikuoti Pirkėjo tapatybę.

Pirkėjui asmeninė paskyra nėra sukuriama ir registracija gali būti atmetama, jei aukcionas.lt nustato, kad:

Pirkėjas jau buvo pašalintas iš Platformos už Taisyklių, Sutarties ar LR teisės aktų pažeidimą ir aukcionas.lt neturi duomenų leidžiančių manyti, kad Pirkėjas daugiau nepažeis Taisyklių, Sutarties ar LR teisės aktų naudodamasis Platforma;

Pirkėjas registruodamasis pateikė klaidingus savo asmens duomenis, taip siekdamas nuslėpti savo asmens tapatybę;

Pirkėjas nepateikia duomenų ar neatlieka veiksmų, kurių prašo aukcionas.lt norėdamas identifikuoti Pirkėjo tapatybę.