Paskutinį kartą peržiūrėta prieš 7 val

ANTIKALKINIS ELEKTROIMPULSINIS ĮRENGINYS HYDROFLOW NUO KALKIŲ, HYDROFLOW HS38

kalkiu.JPG
Įsiminti
apibūdinimas

Sutaupykite namų ūkio išlaidoms naudodami kokybiškesnį mažiau kalkėtą vandenį!

TECHNINĖ INFORMACIJA
Prekė Vandens filtras
Serija Hydroflow
Paskirtis Kalkių nuosėdoms pašalinti
Medžiaga Plastikas
Aukštis, mm 110
Plotis, mm 67
Gylis, mm 30
Galia, W 1.2
Šviesos indikatorius LED

APRAŠYMAS
Apsauga nuo kalkių ir nuosėdųTinka iki 38mm vamzdyno diametroVandens gerinimo alternatyva be chemikalųSprendimas, padedantis taupytiUždedamas ant vamzdžio ir jungiamas į tinklą 220VTinka butams dėl paprasto montavimoGalima paprastai permontuoti į kitą vietąNereikalauja aptarnavimo
„HydroFLOW®“ HS38;
„HS38 yra šiuolaikinio patentuoto dizaino įrenginys, skleidžiantis unikalų elektroninį signalą, jį galima montuoti namuose, kuriuose yra iki keturių miegamųjų kambarių, jis saugo katilus ir ventiliuojamus bei neventiliuojamus cilindrus. HS38 sukurtas saugoti nuo kietų kalkių nuosėdų sankaupų buitiniuose vamzdynuose ir ant šildymo elementų bei paviršių. Taip pat saugo indaploves, skalbykles ir panašius prietaisus bei palengvina čiaupų, kriauklių ir vonių kalkių nuosėdų valymą.

Užtikrintai rinkitės „HydroFLOW®“
„HydroFLOW®“ – neprilygstama vandens gerinimo technologija, skirta ne tik buitiniams vartotojams, bet ir verslui bei pramonei. Jei vanduo kietas, kalkių nuosėdos yra rimta problema buitiniams ir pramoniniams vartotojams, nes dėl kalkių nuosėdų atsiranda apnašos ir tenka plauti arba keisti įrangą bei sumažėja šildymo efektyvumas. „HydroFLOW®“ – geriausia apsauga nuo kietųjų kalkių nuosėdų sankaupų vamzdžiuose, ant šildymo elementų bei paviršių, indaplovių, skalbyklių ir panašių prietaisų, kuriai esant kalkėtus paviršius valyti daug lengviau. „HydroFLOW®“ pramonės sistemoms teikia daug pranašumų – ne tik šalina kalkių nuosėdas, bet ir gali apsaugoti nuo biologinės kilmės nešvarumų (bioplėvelės) bei siūlo kitokius sprendimus be chemikalų. To pasiekėme taikydami pažangiausias mokslines žinias ir atradimus, leidusius sukurti novatoriškus produktus, pagrįstai juos taikyti ir teikti savo klientams nepralenkiamą paslaugų kokybę.

Kalkių apnašos ant kaitinimo elementų mažina vandens šildymo proceso efektyvumą. Palyginimui, 1 mm storio kalkių nuosėdų sluoksnis ant šilumokaičio paviršiaus sumažina jo efektyvumą net apie 10%. Todėl manoma, kad kiekvienas buities įrenginys dėl kieto vandens energijos kaštus padidina vidutiniškai apie 20%.

ThermoAirAquaProjectExpert
INFORMACIJA PIRKĖJUI
Atsiskaitymo būdai
Saugus prekių pristatymas ir atsiėmimas

ANTIKALKINIS ELEKTROIMPULSINIS ĮRENGINYS HYDROFLOW HS38
YPATUMAI
  • Neišpakuota
  • Nauja
  • Originali prekė
  • Yra daugiau nei 1
  • Yra garantija
  • Yra vietoje
  • Pinigų grąžinimo garantija
  • Su nuolaida
Ši prekė gali būti išsiųsta jums!

Pardavėjas išsiųs jums šią prekę, kai mokėjimas bus gautas.

Dėl siuntimo mokesčių turite susitarti su pardavėju.

Nario komentarai
Komentuoti gali tik nariai. Prisijungti arba Registruotis!